Regularne blogowanie
Lifestyle

Grudniowa lista celów!!!

Grudzień należy do jednych z moich ulubionych miesięcy. To czego zapewne wielu z Was nie lubi to zakupy, porządki, przygotowywanie potraw. Uwierzcie lub nie, ale ja uwielbiam ten świąteczny klimat, zewsząd dobiegające świąteczne piosenki oraz ulice przyozdobione lampkami. Boże Narodzenie kojarzy mi się ze wspólnym spędzaniem czasu z rodziną, dekorowaniem pierniczków (które stało się już tradycją).

Na ten szczególny miesiąc w roku postanowiłam stworzyć listę celów i dzielić się z Wami jak mi idzie ich realizacja. Do jej stworzenia zainspirowała mnie Natalia z bloga simplife.pl. Może zmobilizuje to Was do stworzenia własnej. Pamiętajcie jednak, że nie może ona być zbyt długa i pochłaniająca, gdyż szybko możemy ulec zniechęceniu. Moim zdaniem optymalne jest wyznaczenie sobie około 4 celów, które będziemy konsekwentnie realizować i wdrażać w życie.

POWRÓT DO REGULARNEGO BLOGOWANIA

Mam motywację do działania i zrobię wszystko, by to miejsce było dla Was jeszcze większą inspiracją. Czuję swoje braki w dziedzinie fotografii dlatego moim celem będzie codzienne robienie przynajmniej jednego zdjęcia telefonem i aparatem.

Regularne blogowanie

PODRÓŻE

Ta lista zawsze była i będzie długa😂 ale sprawdza się tu metoda małych kroczków. Zamierzam odwiedzić nowe, nieznane mi do tej pory miejsce. Kocham jarmarki i wszystko co związane ze Świętami Bożego Narodzenia i dlatego za cel wyznaczam sobie odwiedzenie najpiękniejszych niemieckich Jarmarków Bożonarodzeniowych. 

Jarmark Bożonarodzeniowy

ROZWÓJ OSOBISTY

Zgłębię temat optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Zawsze brakowało mi czasu (kiepska wymówka – raczej zapału;).

Pozycjonowanie stron internetowych

STYL ŻYCIA  – CIAŁO

Zrobię coś dla swojego ciała ponieważ w zdrowym ciele zdrowy duch. Dbanie o jego kondycję, prezencję i o wszelkie aspekty wyglądu jest tak samo ważne jak dbanie o umysł, emocje, duchowość.

Aktywny styl życia

I tak za cel stawiam sobie regularne uczęszczanie na aqua aerobik. Karnet już kupiony więc nie ma odwrotu😂

ASPEKT KULINARNY

Na moim Wigilijnym stole pojawi się przynajmniej jeden nowy deser w zdrowej odsłonie. Próbowanie nowych rzeczy jest inspirujące i zarazem rozwijające. Poszerza horyzonty i pomaga w wypracowaniu dobrego smaku, rozumienia potraw, uczy delektowania się tym, co trafia na talerz oraz otwartości na nowe smaki.

Domki z piernika

Zamierzam również stworzyć prezenty dla najbliższych w postaci małych słodkości. Jeśli szukacie sprawdzonego przepisu na pierniczki kliknijcie TU.

Spodobało mi się tworzenie listy celów, ponieważ z doświadczenia wiem, że publiczna deklaracja mobilizuje nas jeszcze bardziej do ich realizacji. I tak na koniec miesiąca zamierzam złożyć Wam raport jak mi poszło to zadanie. Dajcie znać w komentarzach jakie są Wasze cele na grudzień☺️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *